fi 100/150 (mm)

W tej kategorii kupisz wszystkie elementy kominowe do rur FI 100/150 (MM). Gwarantujemy, że każdy z nich został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. To elementy kominowe wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak np. stal ocynkowana odporna na działanie kwasów i wysokich temperatur, które sprawiają, że systemy kominowe są bezpieczne i efektywne.

Elementy kominowe FI 100/150 (MM) z KOMIN-CENTER

W tej kategorii kupisz kompatybilne elementy do systemów kominowych. W ofercie między innymi: nasada kominowa obrotowa FI 100, rury kominowe turbo, kolano turbo, obejma, rury z odskraplaczem, zaślepki, okapniki i inne elementy kominowe  FI 100/150 (MM). Niezależnie od tego, czy potrzebna jest Ci rura kominowa nierdzewna FI 150, czy nasada kominowa obrotowa FI 100 – w tej kategorii kupisz wszystko, czego potrzebujesz do trwałego montażu solidnego systemu kominowego.

Jako bezpośredni producent systemów kominowych umożliwiamy również realizację indywidualnych zamówień. W pozostałych kategoriach znajdziesz kominy wentylacyjne, trwałe nasady kominowe, a także kominy izolowane — zachęcamy do poznania pełnej oferty KOMIN-CENTER.

Back to top