O FIRMIE

KILKA SŁÓW O NAS

FIRMA RAMEX Krzysztof Pawłowski obecna jest na Polskim rynku od 1990 roku – to właśnie wtedy powstała lokalna firma w Łowiczu. Dziś firma zaopatruje instalatorów, montażystów oraz klientów indywidualnych z całej Polski. Od kilku lat prowadzimy również wygodne dla naszych klientów sklepy internetowe – dostępne przez 24 godziny na dobę!

W KOMIN-CENTER.PL znajdziesz ponad 4000 produktów, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Zarówno pod względem ceny, jakości, jak i różnorodności. Produkty  są podzielone na kilkanaście wygodnych kategorii – co ułatwia odnalezienie poszukiwanego artykułu. W naszej ofercie znajdą się wszystkie elementy służące do budowy komina, czyli: rury kominowe, trójnik kominowy, wyczystka, płyta kominowa, daszek kominowy i odskraplacz. Ponadto oferujemy absolutną nowość na rynku – zsypy na pranie – które z wielkim zainteresowaniem odnajdują odbiorców wśród właścicieli hoteli, pensjonatów, ale również domów jednorodzinnych.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów kominowych, w tym: całych systemów kominowych, jak i pojedynczych elementów, w tym: rur kominowych, trójników, wyczystek, odskraplaczy, płyt kominowych oraz wszystkich elementów kominowych niezbędnych do budowy komina. Mamy największą ofertę nasad kominowych, zwanych również daszkami, parasolami, strażakami a czasem nawet kogutami.

HISTORIA FIRMY

Działamy na polskim rynku od końca lat osiemdziesiątych. Przez 30 lat zdobyliśmy doświadczenie pozwalające nam oferować produkty na najwyższym poziomie. Jakość to dla nas kluczowa sprawa – dowodem na to jest nasza oferta.

NASZA WIZJA

Nie boimy się zmian w firmie! Od lat wsłuchujemy się w potrzeby naszych odbiorców. To zaangażowanie pomaga nam w pozyskiwaniu nowych kontrahentów oraz powoduje wzrost zaufania u dotychczasowych klientów.

ZAUFAJ NAM!

W ciągu naszej już 30 – letniej historii współpracowaliśmy i nadal współpracujemy z wieloma firmami z Polski oraz zagranicy, osobami prowadzącymi działalności gospodarcze oraz klientami indywidualnymi. Zrealizowaliśmy ponad 100000 zamówień. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się zrozumieć jego potrzeby oferując mu najlepszy-adekwatny towar.

CO MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ?

Kompetentni i skuteczni doradcy z naszego działu wsparcia doskonale znają obszerny asortyment produktów i służą radą przy doborze komponentów i rozwiązań.

OFERUJEMY:

  • analiza każdego przypadku
  • zrozumienie, ponieważ wiemy, czego potrzebujesz
  • bezpłatna i niezobowiązująca oferta rozwiązania

Wysokie standardy jakościowe to dla nas oczywistość. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Sklep Internetowy KOMIN-CENTER.PL jako jedyny w swojej branży zapewnia Państwu najbezpieczniejsze zakupy w internecie.

Protokół SSL, który w bezpieczny i skuteczny sposób szyfruje dane między użytkownikiem a naszym sklepem, szyfrowanie można rozpoznać po pojawiającym się znaczniku https:// w pasku przeglądarki lub znaku kłódki. W naszym sklepie masz pewność, że przesyłane dane nie wpadną w niepowołane ręce! Znacznik https:// pojawia się podczas logowania i rejestracji.

Płatności on-line poprzez system DOTPAY to również gwarancja bezpieczeństwa. Nasi partnerzy spełniają rygorystycznie warunki międzynarodowych standardów PCI DSS. Jest to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze VISA i MasterCard. Płatności poprzez system DOTPAY zabezpieczone są również standardem SSL.

Współpracujemy tylko z firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczne i wygodne rozwiązania. Ich zaletą jest również krótki standardowy czas doręczenia. Naszym przewoźnikiem przesyłek paczkowych jest firma GLS, zaś do przesyłek paletowych angażujemy firmy: PEKAES i GEIS.